Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: Klasa B "KEEZA" Grupa 1
RUNDA II
Kolejka: 14 w dniach 2024-03-30
1 | Żarek Stronie | - | Świt Osielec | 2024-03-30 | 11:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | 0:1 |
2 | Czarni Koziniec | - | Tempo II Białka | 2024-03-30 | 11:00 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | 1:3 |
3 | Cedron Brody | - | LKS Bieńkówka | 2024-03-30 | 10:30 | LKS CEDRON BRODY (Brody 704) | 2:1 |
4 | Olimpia Zebrzydowice | - | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | 2024-03-30 | 11:00 | LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1) | 1:1 |
5 | Sosnowianka Stanisław | - | Stanisławianka Stanisław | 2024-03-30 | 11:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | 2:2 |
6 | Jastrzębianka Jastrzębia | - | Grom Grzechynia | 2024-03-30 | 11:00 | LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53) | 4:0 |
7 | Jubilat Izdebnik | - | Garbarz Zembrzyce | 2024-03-30 | 11:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | 0:3 |
Kolejka: 15 w dniach 2024-04-06/2024-04-07
8 | Jubilat Izdebnik | - | Żarek Stronie | 2024-04-06 | 16:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | 1:1 |
9 | Garbarz Zembrzyce | - | Jastrzębianka Jastrzębia | 2024-04-06 | 11:00 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | 1:1 |
10 | Grom Grzechynia | - | Sosnowianka Stanisław | 2024-04-06 | 16:00 | WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1) | 4:0 |
11 | Stanisławianka Stanisław | - | Olimpia Zebrzydowice | 2024-04-06 | 16:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | 0:0 |
12 | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | - | Cedron Brody | 2024-04-06 | 17:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | 1:1 |
13 | LKS Bieńkówka | - | Czarni Koziniec | 2024-04-07 | 11:00 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | 0:2 |
14 | Tempo II Białka | - | Świt Osielec | 2024-04-07 | 16:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | 3:2 |
Kolejka: 16 w dniach 2024-04-13/2024-04-14
15 | Żarek Stronie | - | Tempo II Białka | 2024-04-14 | 16:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | 0:1 |
16 | Świt Osielec | - | LKS Bieńkówka | 2024-04-14 | 14:00 | GKS Świt Osielec (Osielec 500) | 4:1 |
17 | Czarni Koziniec | - | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | 2024-04-14 | 11:00 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | 0:5 |
18 | Cedron Brody | - | Stanisławianka Stanisław | 2024-04-13 | 11:00 | LKS CEDRON BRODY (Brody 704) | 1:4 |
19 | Olimpia Zebrzydowice | - | Grom Grzechynia | 2024-04-13 | 16:00 | LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1) | 1:1 |
20 | Sosnowianka Stanisław | - | Garbarz Zembrzyce | 2024-04-14 | 17:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | 0:1 |
21 | Jastrzębianka Jastrzębia | - | Jubilat Izdebnik | 2024-04-14 | 11:00 | LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53) | 1:0 |
Kolejka: 17 w dniach 2024-04-20/2024-04-21
22 | Jastrzębianka Jastrzębia | - | Żarek Stronie | 2024-04-21 | 11:00 | LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53) | 3:0 V |
23 | Jubilat Izdebnik | - | Sosnowianka Stanisław | 2024-04-20 | 16:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | 3:1 |
24 | Garbarz Zembrzyce | - | Olimpia Zebrzydowice | 2024-04-21 | 12:00 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | 2:1 |
25 | Grom Grzechynia | - | Cedron Brody | 2024-04-20 | 17:00 | WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1) | 1:4 |
26 | Stanisławianka Stanisław | - | Czarni Koziniec | 2024-04-20 | 17:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | 1:0 |
27 | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | - | Świt Osielec | 2024-04-21 | 12:30 | MKS Skawa Wadowice Sztuczne (Wadowice, Błonie 2) | 4:1 |
28 | LKS Bieńkówka | - | Tempo II Białka | 2024-04-21 | 11:00 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | 1:4 |
Kolejka: 18 w dniach 2024-04-27/2024-04-28
29 | Żarek Stronie | - | LKS Bieńkówka | 2024-04-28 | 17:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | 4:0 |
30 | Tempo II Białka | - | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | 2024-04-27 | 17:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | 1:1 |
31 | Świt Osielec | - | Stanisławianka Stanisław | 2024-04-28 | 17:00 | GKS Świt Osielec (Osielec 500) | 1:3 |
32 | Czarni Koziniec | - | Grom Grzechynia | 2024-04-28 | 11:00 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | 2:5 |
33 | Cedron Brody | - | Garbarz Zembrzyce | 2024-04-27 | 17:00 | LKS CEDRON BRODY (Brody 704) | 1:1 |
34 | Olimpia Zebrzydowice | - | Jubilat Izdebnik | 2024-04-27 | 16:00 | LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1) | 4:1 |
35 | Sosnowianka Stanisław | - | Jastrzębianka Jastrzębia | 2024-04-28 | 17:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | 1:2 |
Kolejka: 19 w dniach 2024-05-04/2024-05-05
36 | Sosnowianka Stanisław | - | Żarek Stronie | 2024-05-05 | 17:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | : |
37 | Jastrzębianka Jastrzębia | - | Olimpia Zebrzydowice | 2024-05-04 | 17:00 | LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53) | : |
38 | Jubilat Izdebnik | - | Cedron Brody | 2024-05-04 | 16:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | : |
39 | Garbarz Zembrzyce | - | Czarni Koziniec | 2024-05-05 | 13:00 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | : |
40 | Grom Grzechynia | - | Świt Osielec | 2024-05-04 | 16:00 | WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1) | : |
41 | Stanisławianka Stanisław | - | Tempo II Białka | 2024-05-04 | 17:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
42 | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | - | LKS Bieńkówka | 2024-05-05 | 11:45 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | : |
Kolejka: 20 w dniach 2024-05-11/2024-05-12
43 | Żarek Stronie | - | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | 2024-05-12 | 17:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | : |
44 | LKS Bieńkówka | - | Stanisławianka Stanisław | 2024-05-12 | 11:00 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | : |
45 | Tempo II Białka | - | Grom Grzechynia | 2024-05-11 | 17:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | : |
46 | Świt Osielec | - | Garbarz Zembrzyce | 2024-05-12 | 13:30 | GKS Świt Osielec (Osielec 500) | : |
47 | Czarni Koziniec | - | Jubilat Izdebnik | 2024-05-12 | 11:00 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | : |
48 | Cedron Brody | - | Jastrzębianka Jastrzębia | 2024-05-11 | 17:00 | LKS CEDRON BRODY (Brody 704) | : |
49 | Olimpia Zebrzydowice | - | Sosnowianka Stanisław | 2024-05-11 | 17:00 | LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1) | : |
Kolejka: 21 w dniach 2024-05-18/2024-05-19
50 | Olimpia Zebrzydowice | - | Żarek Stronie | 2024-05-18 | 17:00 | LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1) | : |
51 | Sosnowianka Stanisław | - | Cedron Brody | 2024-05-19 | 17:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | : |
52 | Jastrzębianka Jastrzębia | - | Czarni Koziniec | 2024-05-19 | 11:00 | LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53) | : |
53 | Jubilat Izdebnik | - | Świt Osielec | 2024-05-18 | 17:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | : |
54 | Garbarz Zembrzyce | - | Tempo II Białka | 2024-05-19 | 17:00 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | : |
55 | Grom Grzechynia | - | LKS Bieńkówka | 2024-05-18 | 16:00 | WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1) | : |
56 | Stanisławianka Stanisław | - | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | 2024-05-18 | 17:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
Kolejka: 22 w dniach 2024-05-25/2024-05-26
57 | Żarek Stronie | - | Stanisławianka Stanisław | 2024-05-26 | 17:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | : |
58 | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | - | Grom Grzechynia | 2024-05-26 | 11:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | : |
59 | LKS Bieńkówka | - | Garbarz Zembrzyce | 2024-05-26 | 11:00 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | : |
60 | Tempo II Białka | - | Jubilat Izdebnik | 2024-05-26 | 17:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | : |
61 | Świt Osielec | - | Jastrzębianka Jastrzębia | 2024-05-26 | 17:00 | GKS Świt Osielec (Osielec 500) | : |
62 | Czarni Koziniec | - | Sosnowianka Stanisław | 2024-05-26 | 11:00 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | : |
63 | Cedron Brody | - | Olimpia Zebrzydowice | 2024-05-25 | 17:00 | LKS CEDRON BRODY (Brody 704) | : |
Kolejka: 23 w dniach 2024-06-01/2024-06-02
64 | Cedron Brody | - | Żarek Stronie | 2024-06-01 | 17:00 | LKS CEDRON BRODY (Brody 704) | : |
65 | Olimpia Zebrzydowice | - | Czarni Koziniec | 2024-06-01 | 17:00 | LKS Olimpia Zebrzydowice (Zebrzydowice 1) | : |
66 | Sosnowianka Stanisław | - | Świt Osielec | 2024-06-02 | 17:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | : |
67 | Tempo II Białka | - | Jastrzębianka Jastrzębia | 2024-06-01 | 17:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | : |
68 | Jubilat Izdebnik | - | LKS Bieńkówka | 2024-06-01 | 17:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | : |
69 | Garbarz Zembrzyce | - | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | 2024-06-01 | 17:00 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | : |
70 | Grom Grzechynia | - | Stanisławianka Stanisław | 2024-06-01 | 16:00 | WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1) | : |
Kolejka: 24 w dniach 2024-06-08/2024-06-09
71 | Żarek Stronie | - | Grom Grzechynia | 2024-06-09 | 17:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | : |
72 | Stanisławianka Stanisław | - | Garbarz Zembrzyce | 2024-06-08 | 17:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
73 | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | - | Jubilat Izdebnik | 2024-06-09 | 11:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | : |
74 | LKS Bieńkówka | - | Jastrzębianka Jastrzębia | 2024-06-08 | 16:30 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | : |
75 | Tempo II Białka | - | Sosnowianka Stanisław | 2024-06-09 | 17:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | : |
76 | Świt Osielec | - | Olimpia Zebrzydowice | 2024-06-09 | 17:00 | GKS Świt Osielec (Osielec 500) | : |
77 | Czarni Koziniec | - | Cedron Brody | 2024-06-09 | 11:00 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | : |
Kolejka: 25 w dniach 2024-06-15/2024-06-16
78 | Czarni Koziniec | - | Żarek Stronie | 2024-06-16 | 11:00 | LKS Czarni Koziniec (Świnna Poręba 216) | : |
79 | Cedron Brody | - | Świt Osielec | 2024-06-15 | 17:00 | LKS CEDRON BRODY (Brody 704) | : |
80 | Tempo II Białka | - | Olimpia Zebrzydowice | 2024-06-15 | 17:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | : |
81 | Sosnowianka Stanisław | - | LKS Bieńkówka | 2024-06-16 | 17:00 | KS Sosnowianka Stanisław (Stanisław Dolny 243) | : |
82 | Jastrzębianka Jastrzębia | - | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | 2024-06-16 | 11:00 | LKS Jastrzębianka Jastrzębia (Jastrzębia 53) | : |
83 | Jubilat Izdebnik | - | Stanisławianka Stanisław | 2024-06-15 | 17:00 | Jubilat Izdebnik (Izdebnik, Sportowa 8) | : |
84 | Garbarz Zembrzyce | - | Grom Grzechynia | 2024-06-16 | 17:00 | LKS Garbarz Zembrzyce (Zembrzyce 583) | : |
Kolejka: 26 w dniach 2024-06-23
85 | Żarek Stronie | - | Garbarz Zembrzyce | 2024-06-23 | 17:00 | LKS Żarek Stronie (Stronie 1) | : |
86 | Grom Grzechynia | - | Jubilat Izdebnik | 2024-06-23 | 17:00 | WKS Grom Grzechynia (Grzechynia 1) | : |
87 | Stanisławianka Stanisław | - | Jastrzębianka Jastrzębia | 2024-06-23 | 17:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
88 | Kalwarianka II Kalwaria Zebrz. | - | Sosnowianka Stanisław | 2024-06-23 | 17:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | : |
89 | LKS Bieńkówka | - | Olimpia Zebrzydowice | 2024-06-23 | 17:00 | KS "BIENIA" Bieńkówka (Bieńkówka 1) | : |
90 | Tempo II Białka | - | Cedron Brody | 2024-06-23 | 17:00 | WKS Tempo Białka (Białka 558) | : |
91 | Świt Osielec | - | Czarni Koziniec | 2024-06-23 | 17:00 | GKS Świt Osielec (Osielec 500) | : |